Kosmetyki naturalne bez chemii i szkodliwych konserwantów

Kosmetyki naturalne bez chemii i szkodliwych konserwantów

Chętnie odwiedzamy sklepy ze zdrową żywnością, a recykling jest coraz popularniejszy. Polacy stają się pro-ekologicznymi, świadomymi konsumentami. Nie dziwi więc, że pod lupę zostały wzięte także produkty pielęgnacyjne. Rozwiązaniem problemu podrażnień syntetycznymi substancjami zapachowymi i szkodliwymi konserwantami, są naturalne kosmetyki bez chemii. Firma Love Me Green prezentuje linię inspirowaną kostarykańską przyrodą, stworzoną na bazie wyłącznie roślinnych składników aktywnych.

 Znalezienie kosmetyków bez sztucznych dodatków nie jest łatwe w sieciowych drogeriach. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się internetowe sklepy prowadzone z myślą o zdrowiu i naturalnej pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz o propagowaniu pro-ekologicznych nawyków. Tak jest w przypadku eko-sklepu internetowego love-me-green.pl, który oferuje tylko kosmetyki organiczne, nie testowane na zwierzętach i dostarczane w opakowaniach nadających się do recyklingu, bez zbędnej makulatury. 

Tonik do twarzy bez chemii

Produkty z serii Love Me Green są świetnej jakości kosmetykami w pełni naturalnymi, bez niebezpiecznej chemii. Preparaty kosmetyczne marki LMG są produkowane we francuskim laboratorium, które posiada certyfikat jakościowy ISO 9001 oraz przyznawane kosmetykom organicznym certyfikaty ECOCERT i NOP.

 Kosmetyki naturalne mimo, że używają innych konserwantów niż standardowe produkty tego typu, wcale nie mają krótszego okresu przydatności. Marka Love Me Green stosuje w tym celu delikatne i bezpieczne kwasy benzoesowe i dehydroacetonowe, zatwierdzone przez ECOCERT, a więc międzynarodowe, niezależne stowarzyszenie działające w zakresie ochrony środowiska.

 Mimo, że naturalne olejki także mogą powodować alergie – zdarza się to znacznie rzadziej niż w przypadku nieorganicznych produktów pielęgnacyjnych. Kosmetyki bez chemii są bowiem lepiej przyswajane przez skórę. Możliwe jest zastąpienie naturalnymi składnikami większości syntetycznych substancji zapachowych, myjących i czynnych, a także szkodliwych konserwantów. Tak jest w przypadku marki Love Me Green.

 Wybierając nasze kosmetyki możesz być pewny, że unikalne kompozycje zapachowe uzyskaliśmy dzięki wyciągom roślinnym. Stosujemy wyłącznie konserwanty akceptowane i zgodne z wymaganiami certyfikatu przyznawanego kosmetykom organicznym ECOCERT. W naszych kosmetykach nie stosujemy takich składników jak: Izopropyl Palmitate, parabeny, silikon, pochodne olei mineralnych z przemysłu petrochemicznego, Phenoxyethanol, EDTA.

 Martwi Cię, że nie rozumiesz składu swoich kosmetyków? Z produktami Love Me Green możesz być spokojny, że zostały stworzone wyłącznie na bazie roślinnej. Dzięki unikalnemu połączeniu sił natury,  nauki i nowoczesnych technologii udało nam się wyeliminować całą szkodliwą i niepotrzebną chemię z kosmetyków. Poczuj się pięknie i bezpiecznie z bio preperatami Love Me Green.

Kosmetyki naturalne sklep bez chemii, Made in France, ECOCERT

Pianka do twarzy bez chemii

 

Do pielęgnacji twarzy wypróbuj: 

Energetyzująca Pianka Myjąca Do Twarzy (zapach: Frangipani)

Energetyzujący Peeling Do Twarzy (zapach: Olejek pomarańczowy)

Kojący Tonik Do Twarzy (zapach: Grejpfrut)

Regenerujący Krem Do Twarzy Na Dzień (zapach: Frangipani)

Regenerujący Krem Do Twarzy Na Dzień (zapach: Karite exotique)

Regenerujący Krem Do Twarzy Na Noc (zapach: Frangipani)

Regenerujący Krem Do Twarzy Na Noc (zapach: Karite exotique)

 

Do pielęgnacji ciała wybróbuj: 

Energetyzujący Scrub Do Ciała (zapach: Olejek pomarańczowy)Kosmetyki bez chemii - olejek

Nawilżający Balsam Do Ciała (zapach: Karite exotique)

Regenerujący Balsam Do Ciała (zapach: Miód)

Relaksujący Olejek Do Masażu (zapach: Frangipani)

Rewitalizujący Krem Do Rąk (zapach: Frangipani)

Wyszczuplający Balsam Do Ciała (zapach: Zielona Herbata)

 

Do pielęgnacji włosów wypróbuj: 

Witalizujący Szampon Do Włosów (zapach: Frangipani)

Wzmacniająca Odżywka Do Włosów (zapach: Frangipani)

Powiązane produkty

Newsletter