x
 • Reload captcha


 • Pamiętaj, że wyrażona przez Ciebie zgoda może zostać w każdym momencie odwołana, co poskutkuje wyłączeniem Twojej osoby od otrzymywania newslettera od naszej firmy. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania Twoich danych osobowych.

  Nie dziękuje, nie chce się zapisywać
  2018-03-25 19:05:17 https://love-me-green.pl/artykuly/pestycydy-kosmetyki-naturalne/
  Pestycydy: wara od kosmetyków naturalnych

  Pestycydy: wara od kosmetyków naturalnych

  Pod koniec 2013 roku, organizacja Women´s Voices for the Earth zwróciła uwagę na niebezpieczne pozostałości pestycydów w produktach kosmetycznych. W chusteczkach do mycia twarzy i szamponach odkryto niewielkie ilości substancji, które mogą powodować raka. Niebezpieczeństwo: producenci nie mają obowiązku umieszczania etykiet na swoich produktach. W ten sposób produkty mogą być sprzedawane z toksycznymi chemikaliami.

  Z Love Me Green możesz być pewna że takie środki nie znajdą się w naszych produktach. Ponieważ Love Me Green ma wysokie wymagania do końcowego produku, ale także do poszczególnych składników. Możemy to zagwarantować dzięki certyfikatowi Ecocert. Zgodnie z ich wytycznymi substancje, które nie są w otrzymywane w sposób naturalny lub są w wyższych procentach niż otrzymane naturalnie w składnikach są wyznaczone jako zanieczyszczenia. Obejmuje to tagże pestycydy i metale ciężkie. Więc możesz być pewma, że nie można u nas kupić niebezpiecznych produktów.

  Powiązane produkty

  Love me green pl@love-me-green.com https://love-me-green.pl/skin/frontend/lovemegreen/default/images/lmglogo.png