2018-10-09 17:07:42 https://love-me-green.pl/kosmetyki-bez-parabenow/
Kosmetyki bez parabenów

Kosmetyki bez parabenów

Zakochaj się w naturalnych kosmetykach bez syntetyków! Marka Love Me Green to połączenie najlepszej jakości eko produktów z najnowszymi osiągnięciami francuskich laboratoriów kosmetycznych. Wszystko to sprawia, że Twoja skóra może cieszyć się naturalnym działaniem aktywnych bio składników, bez szkodliwych ulepszaczy. 


Możesz mieć pewność, że do żadnego produktu z serii Love Me Green nie dodano parabenów, czyli najpopularniejszych ostatnio syntetyków używanych przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Parabeny to estry kwasu p-hydroksybenzoesowego, czyli rodzaj konserwantów. Oprócz wywoływania egzem i uczuleń, mogą mieć także realny wpływ na rozwój guzów piersi. Choć, zależność między używaniem kosmetyków z parabenami a rakiem nie jest zupełnie jasna, to właśnie ten rodzaj estrów znaleźli brytyjscy naukowcy w guzkach rakotwórczych swoich pacjentek. 

 

Parabeny sprawiają, że produkt wydłuża swój termin przydatności. Z punktu widzenia producentów są więc bardzo przydatne. Dlatego najlepiej wyrobić w sobie nawyk czytania etykiet kupowanych kosmetyków. Aby uniknąć parabenów, nie kupuj produktów, które w składzie mają jakikolwiek z poniższych konserwantów: Methylparaben, Ethylparaben, Isopropylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Benzylparaben, Glutaraldehyde, Hexamidine-Diisethionate, Phenol, Phenyl Mercuric Acetate, Phenyl Mercuric Borate, Benzetonium Chloride.

 W przypadku świadomych ekologicznie firm, do których niewątpliwie zalicza się marka Love Me Green, informacja ta jest uwypuklona na opakowaniu każdego kosmetyku. Dzięki temu klient już po szybkim przejrzeniu etykiety wie, że marka nie dba tylko o jednorazowy efekt, ale przede wszystkim o długoletnie, naturalne piękno i zdrowie.

 Kosmetyki organiczne zyskują coraz większą rzeszę oddanych fanów. Coraz prężniej rozwija się trend na zachowania i nawyki proekologiczne. Ekoświadomi zwracają uwagę na pojawiające się nieznane dotąd, bądź dużo rzadziej występujące choroby skóry i niemal powszechne obecnie alergie i ich związek z wszechobecną chemią. Bio kosmetyki okazują się być naturalnym rozwiązaniem wielu z tych problemów dlatego tak ogromnym zainteresowaniem cieszy się możliwość w pełni organicznej a więc bezpiecznej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

 Kosmetyki bez parabenów z powodzeniem mogą być stosowane przez kobiety spodziewające się dziecka. Nie powodują podrażnień i egzem. Stosując je możesz być spokojny o zdrową pielęgnację skóry Twojej i całej rodziny. Pozwól sobie na komfort używania kosmetyków, którym zależy na ochronie Twojego zdrowia. 

Wybierz produkty z linii Love Me Green wolne od parabenów - to po prostu naturalne piękno. 

Używaj produktów z linii Love Me Green wolnych od parabenów! Kompleksowo zadbaj o swoje ciało. 

Do pielęgnacji twarzy wybierz:

Energetyzująca Pianka Myjąca Do Twarzy (zapach: Frangipani)

Kojący Tonik Do Twarzy (zapach: Grejpfrut)

Regenerujący Krem Do Twarzy Na Dzień (zapach: Frangipani)

Regenerujący Krem Do Twarzy Na Noc (zapach: Frangipani)

 

 

Do pielęgnacji ciała wybierz: 

Energetyzujący Scrub Do Ciała (zapach: Olejek pomarańczowy)

Regenerujący Balsam Do Ciała (zapach: Miód)

Rewitalizujący Krem Do Rąk (zapach: Frangipani)

Wyszczuplający Balsam Do Ciała (zapach: Zielona Herbata)

 

Do pielęgnacji włosów wybierz:

 

Witalizujący Szampon Do Włosów (zapach: Frangipani)

Wzmacniająca Odżywka Do Włosów (zapach: Frangipani)

 

Powiązane produkty

Love me green pl@love-me-green.com https://love-me-green.pl/skin/frontend/lovemegreen/default/images/lmglogo.png