2018-10-09 17:13:13 https://love-me-green.pl/kosmetyki-organiczne/
Kosmetyki organiczne - co warto wiedzieć na ich temat

Kosmetyki organiczne - co warto wiedzieć na ich temat

Dowiedz się jak wiele zalet posiadają naturalne kosmetyki!

Skóra to największy organ zmysłowy naszego ciała. Aby zachować jak najdłużej piękną i młodą skórę należy ją odpowiednio pielęgnować. Jak? W tym celu trzeba stosować dobrze dobrane kosmetyki naturalne, które zapewnią skórze odpowiednią ilość wody, zatrzymają ją w naskórku oraz przywrócą naturalny mechanizm nawilżenia. Kosmetyki organiczne to dziś „must have” w torebce i łazience każdej nowoczesnej kobiety.

Kosmetyki organiczne są dużo bardziej przyjazne dla skóry, ponieważ w odróżnieniu od konwencjonalnych produktów, zawierają o wiele mniej substancji alergizujących, co powoduje, że są znacznie lepiej tolerowane przez skórę. Działanie takich kosmetyków jak: Organiczny Regenerujący Krem Do Twarzy Na Dzień, Organiczny Regenerujący Krem Do Twarzy Na Noc, czy Organiczny Nawilżający Balsam Do Ciała Karité Exotique koncentruje się na przywróceniu równowagi w skórze, a tym samym wsparciu jej naturalnych funkcji regenerujących i rewitalizujących. Każdy ze składników zawartych w biokosmetykach działa odżywczo na skórę, ponieważ posiadają one znaczną ilość składników aktywnych.

Dla zachowania pięknego wyglądu skóry niezbędne w pielęgnacji są też witaminy. Biorą one udział w podstawowych procesach organizmu. Wykazują działanie nie tylko biologiczne, ale także fizjologiczne. Naturalne kremy zawierają zarówno witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, E), jak i w wodzie (m.in. witamina C). Niezwykle przydatna w procesie nawilżania jest witamina E, zwana często „witaminą młodości”, porównywana z działaniem lipidów, chroni komórki skóry przed utleniaczami, co wyjątkowo korzystnie wpływa na stan i wygląd skóry.

Szczególnie bogaty w witaminy jest krem na dzień – Organiczny Regenerujący Krem Do Twarzy, który zawiera: aloes, ekstrakt z frangipani, masło shea, olej arganowy, olej morelowy, olej z pestek granatów. Składniki te zawierają w sobie takie mikroelementy jak: żelazo, chrom, cynk, miedź, mangan, magnez, sód, potas i wapń oraz m.in. witaminy A, C, E, B12. Ten niezwykły arsenał składników odżywczych sprawia, że śmiało możemy te składniki nazwać mistrzami świata w kumulacji tego, co daje i przywraca nam zarówno zdrowie, jak i siły witalne. Nie istnieje nic w naszym ekosystemie, co by w tak małej objętości zawierało, tyle cudownych substancji wpływających pozytywnie na naszą urodę i zdrowie.

Korzyści zdrowotne, które można osiągnąć podczas stosowania kosmetyków organicznych Love Me Green wynikają z zawartości składników pochodzenia naturalnego (zawierają takie składniki aktywne jak: wyciągi roślinne, masła roślinne, naturalne oleje roślinne i nektary kwiatów).

Kosmetyki organiczne Love Me Green skutecznie wspierają system ochronny skóry, uruchamiają procesy naprawcze oraz dostarczają sił witalnych. Roślinne ekstrakty mają budowę przypominającą komórki naszego ciała, dzięki czemu dostosowują się do rytmu życia skóry i tym samym odpowiadają na jej potrzeby. Substancje naturalne wykorzystywane w produkatch Love Me Green są łagodne i skutecznie, wykorzystują siły, które drzemią w naturze - zarówno w roślinach, jak i w minerałach.

Tak jak w przypadku najbardziej poszukiwanego oleju na świecie, czyli oleju arganowego, który znajduje się w Organicznym Regenerującym Kremie Do Twarzy Na Dzień. Olej arganowy jest pozyskiwany wyłącznie w jednym miejscu - w Maroko. Na obszarze wpisanym na listę rezerwatów UNESCO. Olej arganowy nazywany „Drzewem Życia” składa się w 80% z nienasyconych kwasów tłuszczowych, posiada działanie antyoksydacyjne, przeciwrodnikowe, naprawcze oraz regenerujące. To prawdziwa bomba witaminowa!

Natura jest nam coraz bliższa. Na szczęście. Należy jednak pamiętać, że Natura nie lubi pośpiechu. Czasem podczas używania naturalnych kosmetyków trzeba się uzbroić w cierpliwość. Kosmetyki organiczne działają nieinwazyjnie i zdrowo. Opracowane są po to, by stymulować procesy ochronne zachodzące w skórze. Efektem ich używania jest jędrna i elastyczna skóra, ponieważ następuje jej naturalna odnowa. Dzieje się tak dzięki innowacyjnemu połączeniu naturalnych składników, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem enzymów niszczących włókna kolagenowe. Badania naukowe to potwierdzają. Naturalne kosmetyki są lepiej tolerowane przez skórę niż surowce chemiczno- syntetyczne. Dlatego warto zainwestować w zdrowie. W naturę. W Love Me Green.

Powiązane produkty

Love me green pl@love-me-green.com https://love-me-green.pl/skin/frontend/lovemegreen/default/images/lmglogo.png