Francuskie kosmetyki naturalne bez parabenów

Weź głęboki oddech, uspokój myśli, zrelaksuj ciało...

 

Naturalne kosmetyki Love me Green to unikalne połączenie natury z nowoczesnością, poprzez zastosowanie ostatnich, rewolucyjnych odkryć w dziedzinie kosmetyki naturalnej .

Kostaryka słynie z pięknych plaż, lasów tropikalnych, parków narodowych (25% powierzchni całego kraju jest pod ochroną) wulkanów  oraz wyjątkowego bogactwa fauny i flory. To właśnie  ta niezwykła różnorodność przyrody  kostarykańskiej,  zainspirowała markę kosmetyków naturalnych Love me Green.

Francuskie laboratoria kosmetyczne są uznawana za najlepsze na świecie dzięki ich dokonaniom w dziedzinie kosmetologii i jakości produktów kosmetycznych przez nie wytwarzanych. Do najlepszych we Francji należą laboratoria położone w sercu Prowansji – jednego z najpiękniejszych i najczystszych regionów Europy.  Tutaj są opracowywane i produkowane produkty kosmetyczne Love me Green.

Połączenie tropikalnej radości życia z francuskim know-how, umożliwiło wyprodukowanie wyjątkowej linii kosmetyków naturalnych, które poprzez  codzienną pielęgnację  przywracają naturalne piękno naszej skóry i jednocześnie  chronią ją  przed przedwczesnymi oznakami starzenia. Pielęgnacja skóry twarzy i ciała  poprzez zastosowanie najwyższej jakości składników jak i najnowszych preparatów opracowanych na bazie wyciągów roślinnych  jest absolutnym priorytetem  marki Love Me Green. W ostatnich latach laboratoria kosmetyków naturalnych opracowały nowe  preparaty  mające za zadanie walkę z procesami starzenia zachodzącymi w skórze.  Są to produkty wyłącznie na bazie roślinnej, ale dzięki nowoczesnym metodom wytworzenia,  dające doskonałe, do tej pory wręcz  niespotykane,  efekty w pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Receptury produktów kosmetycznych Love Me Green, są opracowane z wykorzystaniem ostatnich dokonań i osiągnięć kosmetyki naturalnej.  Dla dopełnienia efektu,  w produktach Love Me Green, wykorzystano naturalne właściwości ekstraktów i olejków roślinnych w dziedzinie aromaterapii. Dzięki czemu kosmetyki te działają pozytywnie nie tylko na skórę, ale również  uwodzą  egzotycznymi zapachami, co pozwala się odprężyć i zrelaksować.

Na przykład  zapach kwiatów Frangipani zaliczany do afrodyzjaków, ceniony jest za korzystny wpływ na samopoczucie i łagodzenie stanów emocjonalnych.

Wszystkie produkty kosmetyczne marki Love Me Green  są testowane dermatologicznie i ponadto posiadają również testy aplikacyjne w celu udokumentowania ich działania na skórę (ustawa o kosmetykach EU 1223/2009).

Laboratorium gdzie są produkowane  kosmetyki Love Me Green  posiada certyfikaty : ISO 9001, oraz NOP (National Organic Program – standard dla kosmetyków naturalnych w USA). 

ECOCERT

Marka Love Me Green to :

  • 100%  kosmetyki naturalne na bazie wyłącznie roślinnych składników aktywnych jak olejki i wyciągi roślinne
  • 100%  opracowane i wyprodukowane we Francji
  • 100%   zapachy na bazie wyciągów roślinnych
  • 100%  bez Izopropyl Palmitate
  • 100%  bez parabenów
  • 100%  bez silikonów, pochodnych olei mineralnych z przemysłu petrochemicznego
  • 100%  bez Phenoxyethanol
  • 100%  bez EDTA
  • Certyfikowane przez ECOCERT

Kosmetyki Love Me Green nie są testowane na zwierzętach.

Hojność natury  stanowi  bazę  produktów Love Me Green.  Rzecz jasna, stan środowiska naturalnego jest niezmiernie istotny dla nas wszystkich, w związku z czym opakowania PET  kosmetyków Love Me Green są przyjazne dla środowiska i nadają się do recyklingu.   Wyprodukowane zostały  w Europie, co dramatycznie zmniejsza transport.  Zrezygnowano również z opakowań papierowych i ulotek informacyjnych. Najistotniejsze informacje dotyczące produktu znajdują się na opakowaniu. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej.

Gotowa,
by rozpocząć przygodę
z Love Me Green?

Podążaj ścieżką natury!

Love me green pl@love-me-green.com https://love-me-green.pl/skin/frontend/lovemegreen/default/images/lmglogo.png